Kancelaria prawna i podatkowa Mec. Bogumiła Wasilewskiego świadczy usługi prawne i doradztwa podatkowego adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą we wszystkich dopuszczalnych formach prawnych.

     Kancelaria prawna i podatkowa specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców od etapu planowania rozpoczęcia działalności gospodarczej, przez zakładanie takiej działalności, obsługę bieżącą działalności gospodarczej, do jej zakończenia.

     Kancelaria prawna i podatkowa posiada rozległe doświadczenie i wiedzę o różnorodnych przedmiotach działalności gospodarczej, wykonywanej przez producentów, handlowców i usługodawców.

     Kancelaria prawna i podatkowa oferuje swoje usługi prawne i podatkowe w elastycznych formach, wygodnych dla klientów, tj. np.: obsługi bieżącej opartej na dyżurach w siedzibie klienta, spotkań doraźnych w zależności od potrzeby, usług prawnych lub podatkowych z wykorzystaniem poczty elektronicznej, rozwiązywania wydzielonych problemów prawnych lub podatkowych, zastępstwa w postępowaniach sądowych lub administracyjnych.

     Klienci naszej Kancelarii prawnej i podatkowej obsługiwani są przez doświadczonych prawników, posiadających wieloletnie, praktyczne doświadczenie w świadczeniu usług prawnych lub podatkowych.

     Współpraca z naszą Kancelarią prawną i podatkową zapewnia naszym klientom wysokiej klasy obsługę prawną i podatkową, opartą na praktycznych i optymalnych rozwiązaniach prawnych i podatkowych.

     Kancelaria prawna i podatkowa oferuje swoim klientom kontakty do innych, wysokiej klasy specjalistów, tj. w szczególności notariuszy, biegłych księgowych, komorników, adwokatów, brokerów ubezpieczeniowych i innych.

     Klienci naszej Kancelarii prawnej i podatkowej są obsługiwani w językach polskim i angielskim.

Realizacja: